Stopite v stik z nami

UNICHEM, proizvodnja kemičnih izdelkov d.o.o

Sinja Gorica 2, 1360 Vrhnika, Slovenija
tel: +386 1 7558 150
fax: +386 1 7558 155
unichem@unichem.si

UNICHEM LOGISTIČNI CENTER
IOC ZAPOLJE I 18, 1370 Logatec, Slovenija
unichem@unichem.si


Vodstvo

Mile Radivojević, lastnik in direktor podjetja
tel: + 386 1 7558 150
e-naslov: mile.radivojevic@unichem.si

Desa Samarin, pomočnica direktorja
tel: + 386 1 7558 182
e-naslov: desa.samarin@unichem.si

Igor Rajič, direktor prodaje
tel: +386 1 7558 175
gsm: +386 41 717 593
e-naslov: igor.rajic@unichem.si

Vida Radivojević, Svetovalka direktorja podjetja za marketing in PR
tel: + 386 1 7558 161
e-naslov: vida.radivojevic@unichem.si

Anže Kovač, direktor marketinga
tel: + 386 1 7558 172
e-naslov: anze.kovac@unichem.si

Aleksandra Ambrož, direktorica oskrbovalne verige
tel: + 386 1 7558 158
e-naslov: aleksandra.ambroz@unichem.si

Rosario Pecoraro, pomočnik direktorja za proizvodno tehnični sektor
tel: + 386 1 7558 156
gsm: +386 31 306 389
e-naslov: rosario.pecoraro@unichem.si

Matija Sorč, direktor izvoza
tel: + 386 1 7559 713
gsm: +386 41 754 952
e-naslov: matija.sorc@unichem.si

Loreta Vlahović, direktorica Gaia-U, Klub Gaia
tel: + 386 1 7558 161
e-naslov: loreta.vlahovic@unichem.si


Nabava

Mateja Turšič, vodja nabave
tel: + 386 1 7558 178
e-naslov: mateja.tursic@unichem.si


Razvoj

Dr. Igor Prša, vodja razvoja
tel: + 386 1 7558 179
e-naslov: igor.prsa@unichem.si

Marko Cvijić, vodja DD programa
tel: + 386 1 7558 197
e-naslov: marko.cvijic@unichem.si

Golfam Abbasi, vodja registracij
tel: + 386 1 7558 702
e-naslov: golfam.abbasi@unichem.si


Prodaja

Prodajna pisarna
tel: + 386 1 7558 170
e-naslov: prodaja@unichem.si


Izvoz

Matija Sorč, direktor izvoza
tel: + 386 1 7559 713
gsm: +386 41 754 952
e-naslov: matija.sorc@unichem.si

Iztok Pichler, vodja regije za trg JV Evrope in Arabske dežele
gsm: +386 51 674 394
tel: +386 1 7558 195
e-naslov: iztok.pichler@unichem.si

Peter Marolt, vodja regije za trg OE
gsm: +386 51 651 693
tel: +386 1 7559 704
e-naslov: peter.marolt@unichem.si

Maja Juvan, vodja regije za trg ZE: Italija, Španija, Portugalska, Francija, Anglija, Irska Benelux, Islandija
gsm: +386 41 357 924
tel: +386 1 7559 708
e-naslov: maja.juvan@unichem.si

Dejan Radivojević, direktor Unichem US, regije izvoza: Amerika, Avstralija in Azija
gsm: 00 1 773 936 6783
e-naslov: dejanr@unichemus.com


Marketing

Vida Radivojević, svetovalka direktorja za marketing in PR
tel: + 386 1 7558 161
e-naslov: vida.radivojevic@unichem.si

Anže Kovač, direktor marketinga
tel: + 386 1 75 58 172
e-naslov: anze.kovac@unichem.si

Tanja Mele, vodja projektov za komunikacije
tel: + 386 1 7558 193
e-naslov: tanja.mele@unichem.si

Mateja L. Nacevski, vodja projektov za komunikacije
tel: + 386 1 7558 162
e-naslov: mateja.nacevski@unichem.si

Andreja Počkaj, vodja projektov za digitalne komunikacije
tel: + 386 1 7558 193
e-naslov: andreja.pockaj@unichem.si 

Boštjan Ponikvar, vodja merchandisinga
tel: + 386 1 7558 187
e-naslov: bostjan.ponikvar@unichem.si


Plantella

Strokovnjaki po naravi.

Bio Plantella

Strokovnjaki po naravi

Urban Jungle

Urban Jungle

Vivera

Učinkovita in raznolika zaščita za obolele in napadene rastline.

Urban Jungle

biotoll

Effect

Učinkovito nad mrčes!

Effect Rodent

Postaviš po hiši, pozabiš na miši!

Ratimor

Miši in podgane?
Ne, hvala!

Glodacid plus

Miši in podgane, stop!